Objednávka

Platební metoda


Shrnutí


Název ks cena/ks celkem
Váš košík je prázdný.
Celkem za zboží 0 Kč
Doprava (česká pošta) 119 Kč
Platba (dobírkou) 41 Kč
Celkem k úhradě 160 Kč

Kontakt


Provozovatel e-shopu:

Josef Lysoněk
Šajby 493
675 55 Hrotovice

IČO: 01619551

Tento E-shop je provozován v souladu s platnými právními předpisy ČR a zde neuvedené se řídí běžnými zvyklostmi a platnými právními předpisy ČR.

Prosíme ihned po přijetí zásilky obsah zásilky řádně zkontrolovat a případná viditelná poškození řešit ihned s přepravcem. Zásilky i obalové materiály od nás odchází zcela neporušené, bez jakýchkoliv viditelných kazů. Zásilky doručujeme maximálně do 21 dnů od objednání a o odeslání zásilky je objednavatel vždy informován formou emailu. Ke každé objednávce bude započítáno poštovné ve výši 119,- Kč a v případě platby na dobírku i poplatek za dobírku ve výši 41,- Kč.

Potvrzením objednávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které zadáte na tomto formuláři (jméno, adresa, telefon, email). Ty ukládáme za účelem zaslání objednávky a jako kontakt pro informace o stavu objednávky. Vaše osobní údaje neposkytujeme žádným třetím stranám a budou uloženy maximálně po dobu 1 měsíce od dokončení objednávky a ukončení komunikace z Vaší strany. V případě dotazů, žádosti o informace či odstranění osobních údajů nás prosím kontaktuje na emailovou adresu reflexyshop@email.cz.

Zpět do e-shopu