Novinky

NOVINKY NA YOUTUBE KANÁLU

NOVINKY NA YOUTUBE KANÁLU 12.08.2019

Ahoj všichni!! V těchto dnech usilovně pracujeme na novém singlu, který brzy spatříte i v klipové podobě. Celé CD Vám pak nadělíme po novém roce.😎
Zkrátit čekání si můžete na našem youtube kanálu, kam jsme přidali další dvě písničky z oblíbeného alba "Proud mezi námi"
.

🔴 Přehrát - ALL INCLUSIVE

🔴 Přehrát - NIC NENÍ JAK VYPADÁ

6 000 000 zhlédnutí "Proud mezi námi"

6 000 000 zhlédnutí "Proud mezi námi" 07.06.2019

Pecka přátelé. Náš společný singl s Alžbětou Kolečkářovou přesáhl hranici šest milionu zhlédnutí! Jen díky Vám, si tato píseň získává srdce stále více posluchačů a to je pro nás ta největší odměna! Děkujeme za dlouhodobou přízeň. Máme radost :)

🔴 PŘEHRÁT KLIP PROUD MEZI NÁMI

3CD: JEN TO NEJLEPŠÍ / AKČNÍ NABÍDKA

3CD: JEN TO NEJLEPŠÍ / AKČNÍ NABÍDKA 20.05.2019

V našem E-shopu najdete nyní speciální balíček 3CD... Jedná se o dvoj-album největších hitů a poslední desku "Proud mezi námi". Získáte tak velký komplet 49. písní za cenu jednoho CD... Neváhejte a využijte jedinečné nabídky!!!

🔴 OBJEDNAT AKČNÍ BALÍČEK

ZPÁTKY NA PÓDIU :)

ZPÁTKY NA PÓDIU :) 22.02.2019

Zdravíme všechny fanoušky a příznivce !!! Jsme zpět :) Po krátké pauze se vracíme na pódia a věříme, že se budem opět potkávat v hojných počtech :) V těchto chvílích usilovně pracujem na novém cd. Také jsme pro Vás připravili nový koncertní program... Přehled našich vystoupení najdete klasicky v rubrice koncerty. Postupně budem přidávat další...

🔴 ZOBRAZIT PŘEHLED KONCERTŮ

PF 2019

PF 2019 28.12.2018

Nebyl to ledajaký rok. Letos jste s námi oslavili 25. výročí kapely. Byly to pořádný pařby, na které se nezapomíná! Singl "Proud mezi námi" přesáhl hranici 5 000 000 zhlédnutí, což nás motivuje k další práci. V současné době připravujeme nové písně a Vám přejeme co nejlepší start do nového roku, co nejvíce splněných přání a hlavně zdravíčko. Jsme rádi, že jste s námi ❤️

🔴 PŘEHRÁT PROMO VIDEO 2019

PROMO VIDEO

PROMO VIDEO 08.10.2018

Mrkněte na naše nejnovější promo video. Je určeno nejen fanouškům ale i pořadatelům koncertů, slavností a festivalů.
Nechybí samozřejmě ani záběry z výročních megakoncertů (TOUR 25 LET)

🔴 PŘEHRÁT VIDEO

VZPOMÍNKA

VZPOMÍNKA 07.10.2018

Je tomu 18 let, co nás opustil kamarád a zpěvák Jarda Gargulák. Mezi alba, která nazpíval patří: Všichni půjdem do ráje, Nové touhy, Sluneční, Ty jsi divoká a Česká.
Patří neodmyslitelně k historii kapely a na období prožité s ním nikdy nezapomeneme... Řadu písniček si můžete připomenout v našem YT. playlistu.

🔴 ZOBRAZIT PLAYLIST

NOVÉ PRODUKTY Z VÝROČNÍ EDICE!

NOVÉ PRODUKTY Z VÝROČNÍ EDICE! 22.08.2018

Kdo se na megakoncertech nevybavil naším novým tričkem ze speciální výroční edice, má nyní možnost. Přidali jsme i jednu vymazlenou kšiltovku!
Objednávat můžete klasicky přímo z našeho webu na tomto odkazu:

🔴 E-SHOP

DĚKUJEME VÁM!!!

DĚKUJEME VÁM!!! 25.06.2018

První oslavy čtvrtstoletí naší kapely jsou za námi. Rádi bychom všem fanouškům a zúčastněným poděkovali za úžasnou atmosféru na všech třech megakoncertech. Díky vám má naše práce smysl! Velký dík patří také našim rodinám, partnerkám, Chabi production, zvukařům, lidem od světel, projekce a všem známým, kteří se na realizaci výročí podíleli. Vážíme si také podpory kluků z kapel Argema a Heľenine oči. Lepší oslavu narozenin jsme si přát nemohli. Věříme, že jste si to užili stejně jako my. Nikdy na to nezapomeneme!!!

JAK VZNIKALY NEJVĚTŠÍ HITY?

JAK VZNIKALY NEJVĚTŠÍ HITY? 11.04.2018

Nedávno jsme zavzpomínali na vznik nejznámějších písniček našeho repertoáru. Zajímají Vás perličky ze zákulisí?
Mrkněte na na report:

🔴 PŘEHRÁT VIDEO

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ MEGAKONCERTY

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ MEGAKONCERTY 07.12.2017

Srdečně všechny zveme na oslavy našich 25. narozenin. Ty proběhnou v červnu 2018 formou tří megakoncertů.
Výroční program obohatí vzácní hosté. Legendární skupina Argema, folk-punková jednička ze Slovenska Helenine Oči a
nebude chybět ani zpěvačka Alžběta Kolečkářová.

🔴 PŘEHRÁT VIDEOPOZVÁNKU

5 000 000 zhlédnutí "PROUD MEZI NÁMI"

5 000 000 zhlédnutí "PROUD MEZI NÁMI" 29.11.2017

Děkujeme za vaši přízeň přátelé. Proud mezi námi k naší velké radosti přesáhl na YouTube pět melounů zhlédnutí. Jsme nadšeni, že se Vám píseň líbí a získala si Vaše srdce.

🔴 PŘEHRÁT VIDEOKLIP