Novinky

🎄VÁNOČNÍ POZDRAV🎄

🎄VÁNOČNÍ POZDRAV🎄 23.12.2020

Přejem krásné svátky a vše nej do nového roku přátelé! Mrkněte na krátký video-pozdrav, ve kterém se mimo jiné dozvíte, co chystáme. 🤗 Děkujem, že jste s námi!

🔴 PŘEHRÁT VIDEO:

🔥 ZÁZNAM Z VYSTOUPENÍ NA YOUTUBE

🔥 ZÁZNAM Z VYSTOUPENÍ NA YOUTUBE 01.11.2020

Když Vám nemůžeme zahrát na koncertech, tak alespoň ze záznamu🌞. Přidáváme video z jarního live-streamu JIHFESTU Rádia Jih / Jižní Morava. Jde o několik písniček v krásném prostředí Tonstudia Rajchman.
Přejem příjemnou podívanou :)

🔴 PŘEHRÁT ZÁZNAM Z VYSTOUPENÍ:

🔴 PŘEHRÁT NOVÉ CD:

🔥 8 000 000 zhlédnutí!

🔥 8 000 000 zhlédnutí! 24.09.2020

Je to radost! Zájem o píseň "Proud mezi námi" stále roste. Na youtube přesáhla 8 000 000 zhlédnutí. Za to patří dík Vám všem!
Připomínáme, že na youtube najdete i celé naše poslední album "Když za srdce tě chytím". Odkaz níže :)

🔴 PŘEHRÁT PROUD MEZI NÁMI:

🔴 PŘEHRÁT NOVÉ ALBUM:

❤️ (PŘELOŽENO) VZPOMÍNKOVÝ KONCERT - JARDA GARGULÁK

❤️ (PŘELOŽENO) VZPOMÍNKOVÝ KONCERT - JARDA GARGULÁK 31.08.2020

Vzpomínkový / benefiční koncert: Jarda Gargulák 20 LET IN MEMORIAM, který se uskuteční přímo v jeho rodné obci Lidečko, je přeložen na rok 2021. Předběžný termín: květen. Akce proběhne jako poděkování za to, co Jarda znamenal nejen pro naši kapelu Reflexy, ale také pro věrné fanoušky a skalní příznivce.
Součástí speciálního programu bude velkoplošná projekce, hosté - kapela Kosovci, písničkář Honza Grebík, Pepa Gargulák...
Více info ve videu :)

🔴 PŘEHRÁT VIDEOPOZVÁNKU

LETNÍ COMEBACK TOUR 🌞🌞🌞

LETNÍ COMEBACK TOUR 🌞🌞🌞 05.07.2020

Dočkali jsme se přátelé. Sezóna naplno začala a koncertní kalendář se hezky plní. Přesto, že byly zrušeny všechny festivaly, můžeme se potkávat na letních parketech!
Přehled koncertů průběžně aktualizujeme....

🔴 ZOBRAZIT KONCERTY

SRDEČNÍ NOVINKY V E-SHOPU

SRDEČNÍ NOVINKY V E-SHOPU 19.04.2020

Náš E-SHOP byl obohacen o další srdeční produkty se stylovým motivem! Nová trička, hrníčky, kšiltovka se speciálním logem a samozřejmě CD "Když za srdce tě chytím".

🔴 PŘEJÍT DO E-SHOPU:

🔴 PŘEHRÁT NOVÉ PÍSNĚ:

PŘESOUVÁME SRDEČNÍ TOUR 😢

PŘESOUVÁME SRDEČNÍ TOUR 😢 11.03.2020

❗❗❗Ahoj všichni! Vzhledem k nařízení vlády jsme nuceni přesunout naše SRDEČNÍ tour na podzim 2020. V jakých termínech proběhnou křty CD “Když za srdce tě chytím” Vám oznámíme co nejdříve. Nové album lze objednat v našem E-shopu a věříme, že s námi oslavíte jeho vznik i o několik měsíců později. Zásah vyšší moci totiž skutečně nelze nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení. Vaše kapela Reflexy......❤️

🔴 OBJEDNAT NOVÉ CD

🔴 PŘEHRÁT NOVÉ PÍSNIČKY NA YOUTUBE

NOVÉ CD - KDYŽ ZA SRDCE TĚ CHYTÍM JE VENKU!

NOVÉ CD - KDYŽ ZA SRDCE TĚ CHYTÍM JE VENKU! 02.03.2020

6.3. vychází naše nové v pořadí již dvanácté CD "Když za srdce tě chytím". Obsahuje 10 původních písniček a pilotní singl již přesáhl na youtube 200 000 zhlédnutí. Toto "SRDEČNÍ" album je k dostání v našem E-shopu a na všech koncertech!!!

🔴 OBJEDNAT NOVÉ CD

🔴 PŘEHRÁT NOVÉ PÍSNĚ NA YOUTUBE

TŘI NOVÉ SONGY NA YOUTUBE!

TŘI NOVÉ SONGY NA YOUTUBE! 16.02.2020

🔥🔥🔥 Na našem youtube-kanále najdete již tři novinky z připravovaného CD! Songy - Alchymista, Na obrázku a Když za srdce tě chytím. Všechny uslyšíte samozřejmě na křtech CD, které proběhnou v březnu a dubnu. Přejeme příjemný poslech....

🔴 PŘEHRÁT SONG - KDYŽ ZA SRDCE TĚ CHYTÍM:

🔴 PŘEHRÁT SONG - ALCHYMISTA:

🔴 PŘEHRÁT SONG - NA OBRÁZKU:

USPĚLI JSME V PROJEKTU STARTOVAČ!

USPĚLI JSME V PROJEKTU STARTOVAČ! 07.01.2020

🔥🔥🔥 Děkujeme všem, kteří podpořili vydání našeho nového alba v rámci (crowdfunding) projektu STARTOVAČ. Cílová částka 150 000 byla vybrána a odměny již brzy dorazí na vaše adresy. CD "Když za srdce tě chytím" vychází oficiálně 6. března. Album pokřtíme na dvanácti místech i s hosty. Všechny termíny najdete v rubrice koncerty!

🔴 SEZNAM KONCERTŮ

NOVÝ KLIP "KDYŽ ZA SRDCE TĚ CHYTÍM" JE VENKU!

NOVÝ KLIP "KDYŽ ZA SRDCE TĚ CHYTÍM" JE VENKU! 24.11.2019

Povíme vám neobyčejný příběh rodiny, se kterou nás seznámil režisér Mejla Basel…
Jakub Guryča se narodil se syndromem Toriello-Carey. S prognózou jednoho roku života, byl jediným v Evropě s tímto vzácným postižením. Díky vytrvalému boji rodičů s nepřízní osudu má nyní Kuba osm let a je žákem základní školy.

Tento klip věnujeme lidem, pro které je normální život tím největším darem. ♥️

🔴 PŘEHRÁT VIDEOKLIP

🔴 PŘEJÍT NA STRÁNKU POMOC PRO KUBU

TY JSI DIVOKÁ / VÝROČNÍ VERZE

TY JSI DIVOKÁ / VÝROČNÍ VERZE 13.10.2019

Tour "Ty jsi DIVOKÁ 20 let" odstartovalo a my představujeme zbrusu novou verzi naší největší hitovky v klipové podobě. Své hlasy propůjčili a píseň obohatili kamarádi a skvělí hosté: Fany Michalík, Jarda Hnilica, Alžběta Kolečkářová, Jarda Bobowski a Josef Gargulák. Přejeme příjemný poslech a podívanou😊

🔴PŘEHRÁT VIDEOKLIP

VZPOMÍNKA

VZPOMÍNKA 07.10.2019

❤ Náš kamarád a skvělý zpěvák Jarda Gargulák s námi sdílel pódium naposledy před devatenácti lety. Čas nikdo nezastaví a my pokračujeme dál na společné cestě, při které rozdáváme radost fanouškům více než čtvrt století! 😍 Věříme, že nás Jarda stále sleduje a rozhodně se do hudebního důchodu nechystáme. Mimochodem v připravované výroční verzi písničky "Ty jsi Divoká" s hosty zazpívá i Jardův bratr Pepa. 👌Takže zůstaňte ve střehu přátelé.😊 Chystáme toho do budoucna hodně!

🔴 ZOBRAZIT PLAYLIST PÍSNIČEK NA YOUTUBE

DIVOKÁ ALIAS CIPÍSEK SLAVÍ NAROZENINY!

DIVOKÁ ALIAS CIPÍSEK SLAVÍ NAROZENINY! 19.09.2019

🔴 Je to neuvěřitelné, ale je to tak přátelé! Naše píseň "Ty jsi divoká" slaví 20 let a my se rozhodli natočit novou verzi této pecky i s hosty. Postupně Vás seznámíme se všemi zpěváky a v říjnu zveřejníme společný videoklip. Na našem FACEBOOKU se dozvíte jména všech hostů! Sledujte nás!

😊😊😊

NOVINKY NA YOUTUBE KANÁLU

NOVINKY NA YOUTUBE KANÁLU 12.08.2019

Ahoj všichni!! V těchto dnech usilovně pracujeme na novém singlu, který brzy spatříte i v klipové podobě. Celé CD Vám pak nadělíme po novém roce.😎
Zkrátit čekání si můžete na našem youtube kanálu, kam jsme přidali další dvě písničky z oblíbeného alba "Proud mezi námi"
.

🔴 Přehrát - ALL INCLUSIVE

🔴 Přehrát - NIC NENÍ JAK VYPADÁ

3CD: JEN TO NEJLEPŠÍ / AKČNÍ NABÍDKA

3CD: JEN TO NEJLEPŠÍ / AKČNÍ NABÍDKA 20.05.2019

V našem E-shopu najdete nyní speciální balíček 3CD... Jedná se o dvoj-album největších hitů a poslední desku "Proud mezi námi". Získáte tak velký komplet 49. písní za cenu jednoho CD... Neváhejte a využijte jedinečné nabídky!!!

🔴 OBJEDNAT AKČNÍ BALÍČEK

ZPÁTKY NA PÓDIU :)

ZPÁTKY NA PÓDIU :) 22.02.2019

Zdravíme všechny fanoušky a příznivce !!! Jsme zpět :) Po krátké pauze se vracíme na pódia a věříme, že se budem opět potkávat v hojných počtech :) V těchto chvílích usilovně pracujem na novém cd. Také jsme pro Vás připravili nový koncertní program... Přehled našich vystoupení najdete klasicky v rubrice koncerty. Postupně budem přidávat další...

🔴 ZOBRAZIT PŘEHLED KONCERTŮ

PF 2019

PF 2019 28.12.2018

Nebyl to ledajaký rok. Letos jste s námi oslavili 25. výročí kapely. Byly to pořádný pařby, na které se nezapomíná! Singl "Proud mezi námi" přesáhl hranici 5 000 000 zhlédnutí, což nás motivuje k další práci. V současné době připravujeme nové písně a Vám přejeme co nejlepší start do nového roku, co nejvíce splněných přání a hlavně zdravíčko. Jsme rádi, že jste s námi ❤️

🔴 PŘEHRÁT PROMO VIDEO 2019

PROMO VIDEO

PROMO VIDEO 08.10.2018

Mrkněte na naše nejnovější promo video. Je určeno nejen fanouškům ale i pořadatelům koncertů, slavností a festivalů.
Nechybí samozřejmě ani záběry z výročních megakoncertů (TOUR 25 LET)

🔴 PŘEHRÁT VIDEO

VZPOMÍNKA

VZPOMÍNKA 07.10.2018

Je tomu 18 let, co nás opustil kamarád a zpěvák Jarda Gargulák. Mezi alba, která nazpíval patří: Všichni půjdem do ráje, Nové touhy, Sluneční, Ty jsi divoká a Česká.
Patří neodmyslitelně k historii kapely a na období prožité s ním nikdy nezapomeneme... Řadu písniček si můžete připomenout v našem YT. playlistu.

🔴 ZOBRAZIT PLAYLIST

NOVÉ PRODUKTY Z VÝROČNÍ EDICE!

NOVÉ PRODUKTY Z VÝROČNÍ EDICE! 22.08.2018

Kdo se na megakoncertech nevybavil naším novým tričkem ze speciální výroční edice, má nyní možnost. Přidali jsme i jednu vymazlenou kšiltovku!
Objednávat můžete klasicky přímo z našeho webu na tomto odkazu:

🔴 E-SHOP

DĚKUJEME VÁM!!!

DĚKUJEME VÁM!!! 25.06.2018

První oslavy čtvrtstoletí naší kapely jsou za námi. Rádi bychom všem fanouškům a zúčastněným poděkovali za úžasnou atmosféru na všech třech megakoncertech. Díky vám má naše práce smysl! Velký dík patří také našim rodinám, partnerkám, Chabi production, zvukařům, lidem od světel, projekce a všem známým, kteří se na realizaci výročí podíleli. Vážíme si také podpory kluků z kapel Argema a Heľenine oči. Lepší oslavu narozenin jsme si přát nemohli. Věříme, že jste si to užili stejně jako my. Nikdy na to nezapomeneme!!!

JAK VZNIKALY NEJVĚTŠÍ HITY?

JAK VZNIKALY NEJVĚTŠÍ HITY? 11.04.2018

Nedávno jsme zavzpomínali na vznik nejznámějších písniček našeho repertoáru. Zajímají Vás perličky ze zákulisí?
Mrkněte na na report:

🔴 PŘEHRÁT VIDEO

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ MEGAKONCERTY

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ MEGAKONCERTY 07.12.2017

Srdečně všechny zveme na oslavy našich 25. narozenin. Ty proběhnou v červnu 2018 formou tří megakoncertů.
Výroční program obohatí vzácní hosté. Legendární skupina Argema, folk-punková jednička ze Slovenska Helenine Oči a
nebude chybět ani zpěvačka Alžběta Kolečkářová.

🔴 PŘEHRÁT VIDEOPOZVÁNKU